Léčení s anděly
V knize se k vám dostávají jak esoterické, tak praktické metody, jak s pomocí andělů léčit vaše vztahy, tělo, profesi či rodinný život. Dozvíte se, jak poznat vaše Božské poslání, co vám chtějí sdělit andělská čísla, jak vás mohou ovlivňovat zážitky z minulých životů a proč se andělé někdy inkarnují v lidské podobě. Nahlédnete do fascinujícího světa elementálů a přírodních andělů a nechybí ani andělské afirmace ke zvýšení sebevědomí, či obzvlášť účinné andělské modlitby za nalezení životního partnera, ozdravění vztahů v rodině a vyléčení zármutku.
Poslové světla – Co vám chtějí sdělit vaši andělé
Nádherná kniha, která vás naučí přijímat poselství od vašich andělů! Pokračování bestselleru Léčení s anděly je dílo plné čerstvých a povznášejících informací z andělské říše. Vaši andělé a archandělé vám předávají svá léčivá poselství, jež vám pomohou najít naplnění, pochopit partnerské vztahy, uzdravit citové rány či učinit zásadní životní rozhodnutí. Na základě obrovského ohlasu čtenářů celého světa, kteří v Léčení s anděly nalezli zdroj útěchy a pomoci, najdete v této knize poselství inspirace, sebepřijetí, a zároveň ji můžete používat jako živého rádce.
Poslové světla – komplet (44 karet + příručka)
Tento soubor karet vám umožní lehčeji než kdy cokoliv, získat pro vás a pro druhé překvapivě přesné andělské poselství. Tyto karty vám pomohou poznat, jaké je vaše konkrétní životní poslání, zda-li je někdo vaší spřízněnou duší nebo jaká rozhodnutí udělat v souvislostí s vaší prací či životní situací a další odpovědi na důležité životní otázky. Doreen tyto karty založila na svých skutečných poselstvích od andělů a použila při tom nejběžněji kladené otázky a odpovědi od andělů, aby vytvořila dokonalý soubor karet jak pro začátečníky tak pro pokročilé.
Léčení s vílami – kniha
Sdělení víl a dalších duchovních bytostí začneme vnímat, pokud se dostatečně vnitřně ztišíme a naučíme se jim naslouchat.
Léčení s vílami – komplet (44 karet + příručka)
Tento soubor vykládacích karet vám může pomoci při rozhodování, poznávání budoucnosti, pochopení překážek stojících v cestě k vašemu štěstí, nebo úspěchu ve věci, na níž vám záleží, a může vám také pomoci rozpoznat pravé motivy druhého člověka. S těmito kartami můžete také vykládat druhým lidem. Nad přesností výpovědí těchto karet stane většina lidí v úžasu. S přibývající praxí pak začnete chápat hlubší význam každé karty a budete schopni použít své vlastní interpretace k tomu, abyste se dozvěděli, co vám která karta konkrétně říká.
Pozemští andělé
Připadáte si jiní než ostatní? Máte pocit, jako byste sem nepatřili? Máte touhu a nadání léčit a učit druhé a pomáhat jim? Jste přehnaně citliví a odmítáte násilí v jakékoliv formě? Pokud ano, pak jste možná pozemským andělem. Čím významnější je vaše poslání, tím větší je i váš strach. Čím více lidem můžete pomoci, tím více se vám v tom vaše ego snaží zabránit. V této fascinující knize vám Dr. Doreen Virtue pomůže pochopit, jak mohl váš duchovní původ ovlivnit vaše životní poslání, osobnost, vztahy, zdraví a dokonce i vzhled.
Setkání s anděly
Jak se dočtete v této zajímavé nové sbírce skutečných příběhů sestavené vynikající spisovatelkou Dr. Doreen Virtue, mnoho lidí spatřilo anděly, vidělo zesnulé blízké a bytosti, které Bůh pozvedl na nebesa. Krásné příběhy v podání těchto lidí vás určitě zaujmou stejně jako důležitá poselství, která jim andělé sdělili. Přečtete si také pozoruhodné příběhy lidí, jimž zemřelí blízcí předali ve snu důležitá sdělení a zachránili jim tak život. Dozvíte se i o tom, jak se v nějaké krizi zčista jasna objevili neznámí lidé, aby pomohli, a vzápětí zmizeli. Doreen Virtue vám rovněž poskytne praktické rady, jak navázat se svými anděly spojení!
Andělské karty
Sada 44 andělských vykládacích karet vám pomůže komunikovat s vašimi anděly a získat od nich rady a odpovědi na otázky týkající se vašeho milostného života, zaměstnání, zdraví a rodiny, ale i osobního a duchovního růstu. Podrobná příručka, která je součástí tohoto dárkového kompletu, obsahuje srozumitelný návod k "andělskému vykládání" sobě i druhým. Na každé kartě je krásný obraz anděla a jeho sdělení. V této sadě nejsou žádné negativní karty, protože andělé nám vždy radí z pozice lásky.
Kouzelní delfíni a mořské víly (kniha + 44 karet)
S pomocí této příručky a karet se naučíte vykládat sobě i druhým. Pomohou vám zhmotňovat přání a najít své životní poslání.
Knihy a karty v českém překladu vydala nakladatelství Synergie a Pragma.<= ZPĚT(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara