Miluj svůj život
New York Times Bestseller, kterého se prodalo více než 30 milionů kopií po celém světě. Klíčovým poselstvím Louise Hay v této působivé knize je: „Jsme-li ochotni udělat mentální práci, může být v našich životech vyléčeno téměř cokoliv.“ Louise vysvětluje, jak jsou omezující přesvědčení a myšlenky často příčinou nemocí a jak můžete své myšlení změnit... a tak zlepšit kvalitu svého života! Kniha Miluj svůj život je znamenitou ukázkou pozitivního přístupu a návratem do krajiny harmonie.
Miluj svůj život – Společník a rádce
Mezinárodně uznávaná autorka a lektorka Louise Hay vám přináší průvodce ke své bestsellerové knize Miluj svůj život. Louise tady aplikuje techniky sebelásky a pozitivního myšlení na široké spektrum témat, které nás ovlivňují v našich každodenních životech. Zabývá se otázkami zdraví, emocemi strachu, závislostmi, záležitostmi peněz a prosperity, sexuality, stárnutí, lásky a intimity a dalšími tématy.
Miluj svůj život – Meditace
V této krásné sbírce meditací a výroků se nám autorka svěřuje se svou filozofií života od Závislostí po Strach a Duchovní zákony. Její láskyplné vhledy do nitra člověka obohatí vaše tělo, mysl a duši a současně vám poskytnou praktické znalosti, které budete moci použít v běžném životě. Začněte číst na kterémkoliv místě v této knize. Otevřete ji podle své vůle kdekoliv. Můžete si potvrdit to, v co už věříte, nebo vás to změní. To všechno je součástí procesu růstu. Vězte, že jste v bezpečí a všechno je v pořádku.
Miluj svůj život – Pracovní kniha
Tato spirituální cvičebnice vám umožní nové poznání sebe sama. Budete schopni nových řešení, chcete-li si vytvořit život, po jakém toužíte. Louise o knize říká: Cvičebnice je velmi silné slovo, a mnozí z nás ví, že k tomu, abychom se zbavili starých hluboce zakořeněných myšlenkových pochodů, je potřeba opravdu tvrdě a vytrvale cvičit. Já si to však nemyslím, že k dosažení vnitřních změn je potřeba nějaké opravdu složité nebo snad dokonce bolestivé práce. Jsem přesvědčena, že se jedná spíš o vzrušující dobrodružství.
Já to dokážu
Kniha Louise L. Hayové nás učí, jak správně chápat a používat pozitivní utvrzovací výroky k tomu, abychom zlepšili a zdokonalili svůj život, který často nenaplňuje naše očekávání. Pozitivním utvrzováním se můžeme dojít k životu plnému uspokojení a radosti a k dosažení cílů, které si klademe.
Myšlenky srdce – poklad vnitřní moudrosti
Tato kniha je skutečným pokladen vnitřní moudrosti! Kniha je sbírkou meditací, duchovních cvičení a úryvků z přednášek a její jednotlivé kapitoly jsou zaměřeny na nejrůznější aspekty každodenního života, v nichž míváme potíže. Nastal čas, abychom se vzdali starých přesvědčení a návyků. Čím déle a čím usilovněji budeme zdokonalovat sami sebe a čím více budeme sami sebe milovat, tím více budeme přispívat k atmosféře harmonie a lásky na naší planetě.
Milujte své tělo
Praktická kniha pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a ocenit vlastní tělo a vytvořit si pozitivní představu o sobě. Kniha obsahuje jedenapadesát prohlášení navržených tak, aby vám pomohla vytvořit pozitivní, krásné, zdravé a šťastné tělo. Pokud vám působí určitá část těla nějaké potíže, používejte denně příslušné prohlášení, až se dostaví pozitivní výsledky. Všechny části vašeho těla začnou dokonale fungovat, jako jeden harmonický celek. Dokonce zjistíte, že nepěkné linie mizí, váha se normalizuje a celá vaše postava se napřimuje.
Uzdrav své tělo
V knize uzdrav své tělo se Louise Hay zabývá propojením mysli a těla a psychickými příčinami onemocnění. Představuje zde pozitivní myšlenkové vzorce, s pomocí kterých lze odvrátit chorobu a získat zpět ztracené zdraví. Vysvětluje, jak naše víra a myšlenky často vyvolávají emocionální problémy a fyziologické poruchy. Přehledný seznam obtíží, pravděpodobné psychické příčinu jejich vzniku a doporučených nových myšlenkových návyků.
Síla je ve vás
Louise rozšiřuje svou filozofii „mít rád sebe sama“ a ukazuje, jak překonat emocionální bariéry prostřednictvím naslouchání svému vnitřnímu hlasu, milování svého vnitřního dítěte a projevování svých opravdových pocitů. Louise Hay si vysloužila díky své kuráži oprávněnou popularitu. Měla dostatek odvahy říci dříve, než kdokoliv jiný, že žádná nemoc není nezdolatelná, protože je nám dána schopnost doplňovat život zevnitř. Vědecké lékařství začíná potvrzovat její tušení mocné uzdravující síly, o které tak nádherně vypráví v této své knize.
Síla ženy
Na prahu nového tisíciletí očekáváme velké změny v životě lidí. L. Hayová ve své knize ukazuje, že největší změnou, kterou budeme v nadcházejícím období prožívat, bude naše vnitřní proměna. Louise přesvědčivě vysvětluje ženám, jakým způsobem se mohou naučit vážit si sebe sama, získat sebevědomí a respekt, které jim po právu náleží, a dosáhnout pevného postavení ve společnosti. Knihy Louise Hay pomohly tisícům žen na celém světě objevovat a rozvíjet nevyužité tvůrčí síly, najít sebe sama a žít plným, autentickým životem.
Limitní situace
Kniha je průvodcem pro ty, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Louise Hay vychází ze svých prožitků a praktických zkušeností, získaných během skupinových terapií s lidmi, nemocnými AIDS. Její podněty a doporučení jsou však stejně cenná i pro ty, kdo trpí rakovinou, cukrovkou, srdečními, oběhovými nebo jinými závažnými nemocemi. Metodou praktických cvičení přivádí autorka čtenáře k pozitivnímu přístupu při řešení limitních situací.
Uzdrav své tělo A-Z
Živý a jednoduchý průvodce krok po kroku seřazen podle abecedy. Stačí, když si vyhledáte svůj konkrétní zdravotní problém a najdete jeho pravděpodobnou příčinu, a také informace, které potřebujete k tomu, abyste ho překonali vytvořením si nového myšlenkového vzorce.
Barvy a čísla
Kniha je osobním průvodcem k vytvoření si pozitivních vibrací v každodenním životě. Tato zábavná malá knížka se vám bude líbit! Louise podává krok po kroku návod na to, jak si vybrat své individuální barvy a čísla pro jakýkoliv konkrétní den, měsíc nebo rok.
Mocné myšlenky: 365 Denních afirmací
Čtení těchto afirmací - ať už jednu nebo několikrát denně - tam, kde knížku náhodně otevřete, bude vaším prvním krokem k novému, šťastnému životu.
Knihy, publikovány zatím pouze v angličtině:
Dopisy pro Louise
Tato kniha je sbírkou dopisů, které Louise dostala od lidí z celého světa a na které odpovídala. Dopisy vyjadřují hluboké obavy lidí týkající se 20 různých témat. Louise věří, že když budete číst o výzvách a touhách druhých lidí, můžete spatřit sebe a své vlastní problémy v jiném světle. Někdy můžete použít to, co jste se naučili od druhých, abyste udělali změny ve svých životech. Přesto vám tato kniha pomůže si též uvědomit, že vy také máte sílu, abyste našli ve svém nitru svá vlastní řešení – to znamená, abyste hledali odpovědi, které máte v sobě.
Život! Zamyšlení na cestě
Louise Hay, autorka mnoha bestsellerů, lektorka a učitelka v oboru metafyziky vám přináší svou inspirativní knihu „Život!“, ve které se zabývá dětstvím a dospíváním, vztahy, prací, spiritualitou, obdobím stárnutí, smrtí . . . a mnohými problémy, strachy a výzvami, která tato období a témata přinášejí.
Vnitřní moudrost
Louise sesbírala perly moudrosti, aby vám pomohla probudit svou vlastní vnitřní moudrost a napojit se na ni – změnit svá přesvědčení, která změní váš svět. Některými oblastmi, ve kterých vám může vnitřní moudrost pomoci a posílit vás, jsou: hojnost, přijetí, léčení, láska a práce a bourání omezení.
Vděčnost
Vzhledy od některých nejúžasnějších učitelů a spisovatelů, kteří projevili sílu vděčnosti ve svých vlastních životech.
Dobrodružství Lulu
Knížka pro děti od Louise Hay. Tři příběhy, které tato kniha obsahuje, byly napsány, aby pomohli dnešním dětem vyrůstat se silným pocitem sebeúcty a odvahy.
Zahrada myšlenek: Můj denník afirmací
Máte příležitost vyjádřit svou vlastní moudrost, abyste tak dali svému podvědomému já prostor k rozšíření a zkoumání. Zahrada myšlenek se může stát vaším společníkem při psaní na cestě k sebeobjevování.
Každodenní pozitivní myšlení
Báječná sbírka citátů a afirmací od některých vážených autorů vydavatelství Hay House.
Knihy v českém překladu vydalo nakladatelství Pragma.
(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara