O autorovi Mr. Choa Kok Sui

Mr. Choa Kok Sui, Mistr Choa Kok Sui je zakladatelem současné formy léčení pránou a arhatické jógy. V knížce „Původ moderního pránického léčení a arhatické jógy“ popisuje, jak se za doprovodu svého učitele a svých přátel dopracoval k rozvoji tohoto systému, který má potenciál zvýšit blaho celého lidstva.

V mládí studoval a praktikoval různé formy meditace a léčení. Pod vedením svého učitele Mahagurujiho Mei-Ling pracoval desetiletí na výzkumu těchto přírodních zákonů, kterým podléhají všechny léčitelské techniky a školy duševního rozvoje. Přitom postupoval v souladu se svým vědeckým vzděláním chemického inženýra.

Jeho práci v oblasti Pránického léčení a arhatické jógy proto charakterizuje mimořádná jasnost a konkrétnost. Mistr Choa má jedinečný talent proniknout do podstaty věci. Léčení ani duševní rozvoj nejsou ničím novým, ale díky Mistovi Choa Kok Sui můžeme poznávat i hluboce porozumět jejich základům i jejich odrazu v jiných léčitelských školách i ve všech světových náboženstvích, která pramení ze stejné pravědy. Zvlášť silnou stránkou Mistra Choa Kok Sui je pomáhat lidem v růstu, což je největší dar, který můžeme svým blízkým dát.

Mistr Choa Kok Sui založil manilský Institut for Inner Studies a dobročinnou nadaci World Pranic Healing Foundation Inc. Za svůj život napsal více než 20 knih, než dne 19. března 2007 opustil své tělo.(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara