Celestinské proroctví
James Redfield vydal tuto svou knihu ve Spojených státech nejprve vlastním nákladem v nevelkém počtu výtisků, a tehdy se stalo cosi neuvěřitelného: Celestinské proroctví začalo být opisováno a kopírováno a jeho pověst a sláva rostly geometrickou řadou. Není divu – obsahuje totiž tajemství, která změní svět, v němž právě žijeme. Hlavní hrdina, který touží poznat smysl života, se vypraví do Peru, aby pátral po tajemném Rukopisu neznámého původu, který se snaží oficiální místa neúspěšně potlačit. Rukopis osvětluje, jakou cestou se bude naše civilizace v novém tisíciletí ubírat.
Desáté proroctví
Miliony lidí měli možnost se seznámit s novým rodícím se pohledem na svět, který představuje Celestinské proroctví, a přiblížit se tak devíti proroctvím – devíti stupňům poznání. Lidé na celém světě, inspirování touto knihou, se otevřeli možnosti ovlivňovat tajemné shody okolností ve svých životech, a dát tak vlastnímu osudu a svému životnímu poslání nový význam. Nyní se před námi odhaluje další proroctví... Desáté proroctví. Desáté proroctví vystihuje nejen dobrodružství života, ale skutečnou duchovní podstatu všeho, čeho se snažíme dosáhnout.
Tajemství Shambhaly
Když James Redfield napsal Celestinské proroctví, miliony čtenářů po celé Americe v něm objevily pravdu o synchronismu, intuici a osobním poslání. Inspirující cesta Celestinského proroctví a desátého proroctví pokračuje v této nejnovější Refieldově knize. Vede nás k dalším dobrodružstvím a k novým duchovním pravdám, jenž se dnes objevují v lidském vědomí.
Celestinské proroctví – pracovní kniha
Na naší planetě se začíná prosazovat nové duchovní vědomí. A tisíce čtenářů nacházejí v Redfieldově alegorii klíč k vysvětlení vlastních prožitků a zkušeností, jejichž smysl dosud jen tušily – kniha jim pomohla začít si uvědomovat svou schopnost řídit se předtuchou, vnímat smysl zdánlivě „náhodných“ příležitostí a jevů a odpovídat na výzvy vyššího vědomí. Pracovní kniha Celestinské proroctví je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo pochopil, že nezrál čas změny našeho způsobu vnímání a přístupu k životu.
Celestinské proroctví – kapesní původce
Od nynějška můžete mít esenci Celestinského proroctví – jednoho z nejmilovanějších duchovních průvodců, který kdy byl publikován – vždy po ruce. James Redfield v tomto speciálním kapesním vydání definuje a stručně objasňuje každé z devíti poznání. Formátem drobná knížka, kterou můžete nosit všude s sebou a studovat v ní dle své libovůle, Celestické proroctví je ideálním průvodcem a návodem, jak zůstat stále v duchovním spojení s dnešním měnícím se světem a vytrvat na cestě, která vám byla předurčena.
Knihy v českém překladu vydalo nakladatelství Pragma.<= ZPĚT(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara