Žít s radostí: Klíče k osobní síle a duchovní transformaci
Žít s radostí je propracovaný, ucelený a láskyplný kurz osobního a duchovního růstu. Vnesete-li do svého každodenního života mnohem více radosti, harmonie, smyslu a vnitřního míru, začnete si bez úsilí přitahovat nejen své vyšší dobro a lásku, ale také hojnost všeho, co chcete mít. Život nemusí být těžký. Můžete si tvořit šťastný život plný radosti a tím zároveň podpořit všechny ostatní, aby také našli svou sílu v sebe sama.
Osobní síla skrze uvědomění
Tato kniha vám umožní jasněji uvidět svět energií a pochopit masové myšlenkové formy a telepatický vysílání druhých lidí, která vás ovlivňují. Je to kurz vnášení nevědomého do vědomí, objevování tajemství neviditelných energií ve vás i ve vašem okolí. Vaše citlivost je dar. V této knize se dozvíte, jak ji používat k telepatické komunikaci, tréninku intuice a naslouchání svému vnitřnímu vedení. Tak můžete vystoupit z bolestných, hustších energií a žít stále častěji ve stavu lásky, vnitřního klidu a soustředění.
Duchovní růst: Být svým vyšším já
Tato kniha je dalším krokem pro vás, kdo se chcete dozvědět více o sobě samých, proč jste tu a co jste sem přišli vykonat. Najdete v sobě hlubší úroveň lásky, moudrosti a soucítění. Vytvoříte si prostornější vizi sebe sama i svého poslání a budete zkoumat, jak uvádět své představy rychleji do světa konkrétních forem, v němž žijete.
Láska duše: Probuzení vašich srdečních center
Tato kniha vás povede krok za krokem na cestě znovuobjevování vaší duše a probuzení vašich srdečních center. Sanaya Roman ji dostala od Orina, moudrého a jemného duchovního učitele. Při čtení budete mít mnoho příležitostí vnitřně růst. Na tento růst budete připravovat svou osobnost, vydáte se do rovin duše, spojíte se s ní a přijmete energii osvícených bytostí. Budete se učit, jak projevit své hlubší „já“ ve svém každodenním životě. Spojíte se s láskou, vůlí, světlem a moudrostí své duše, abyste žili v harmonii s veškerým životem.
Tvoření peněz: Klíče k hojnosti
Hojnost je váš přirozený stav. Praktické postupy, pozitivní afirmace, meditace a cvičení v této knize vám pomohou se jí otevřít a nechat ji volně proudit svým životem. Není třeba zápasit. Můžete se naučit pracovat s energií, dělat ve svém životě to, co vás baví, a tak si tvořit radostně a snadno vše, pro co se rozhodnete.
Chanelling: Jak se spojit se svým duchovním průvodcem
Dříve se zdálo, že spojit se s duchovním průvodcem, vlastním vyšším já či Univerzální myslí dokáže jen několik nejnadanějších jedinců. Podmínky na Zemi a vědomí lidí se však v posledních padesáti letech velmi změnily a významní autoři a učitelé Sanaya Roman a Dr. Duane Packer svou prací ukazují, že chanelling je dovednost, které se lze naučit.
Vydalo nakladatelství Šťastní lidé.<= ZPĚT(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara