O autorce Shakti Gawain

Sakti Gawain je průkopnicí v oblasti osobního rozvoje a vůdčí osobnosti hnutí za rozšíření nového vědomí. Po dobu více než dvaceti pěti let patří mezi nejprodávanější autory v oblasti rozvoje vědomí a je v této oblasti mezinárodně uznávanou lektorkou. Shakti pracovala s několika tisíci jednotlivci a pomohla jim rozvinout si větší uvědomění, rovnováhu a celistvost ve svých životech.

Shakti Gawain má nadání spojovat racionální způsob myšlení Západu s hlubokou, intuitivní moudrostí Východu. Studovala psychologii a tanec na Reda College v Kalifornské universitě. Po absolutoriu cestovala dva roky po Evropě a Asii, studovala orientální filozofii, meditaci a jógu. Po návratu do Ameriky pokračovala v intenzivním sebevzdělávání bohatou četbou a studiem možností lidského růstu s mnoha známými učiteli. Další bádání v oblasti filozofie s psychologie vyvrcholilo napsáním její neprodávanější knihy Tvůrčí představivost.

Shakti napsala množství knih, které jsou považovány za klasická díla v této oblasti. Její znamenitá publikační historie zahrnuje kromě knihy Tvůrčí představivost také další bestsellery: Život ve světle, Cesta transformace, Rozvíjení intuice, Čtyři úrovně léčení, Vytváření pravé prosperity. Její knihy byly prodány ve více než 10 miliónech výtiscích a byly přeloženy do více než třiceti jazyků. Se spisovatelem Marcem Allenem založila New World Library Publishing Company (Vydavatelskou společnost Edice Nový svět).

Objevila se v mnoha známých amerických televizních pořadech jako například Show Oprah Winfrey, Good Morning America, Show Larryho Kinga a také v renomovaných mezinárodních časopisech: New Woman, New Age Journal a Time Magazine.

Shakti Gawain je srdečnou, výřečnou a inspirující učitelkou. Prostřednictvím svých seminářů a knih pomáhá Shakti lidem vyléčit a rozvinout všechny jejich úrovně bytosti – duchovní, mentální, emocionální a fyzickou – a zkontaktovat se tak s jejich intuitivní vnitřní moudrostí. Tým, že se podělila s myšlenkami a cvičeními, které jí nejvíce pomohli v jejím vlastním životě, vede druhé na jejich cestě, aby tak žili více vědomě. Usnadňuje tak lidem najít hluboký smysl a účel prostřednictvím rozvoje jejich vlastních jedinečných darů a schopností.

Shakti je zanícenou ochránkyní životního prostředí, která věří, že když vneseme do svých každodenních životů více uvědomění, můžeme se naučit žít na naší planetě v rovnováze.

Shakti a její manžel Jim Burns žijí v Mill Valley, v Kalifornii v USA.

(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara