Hra se světlem: Tvoření hojnosti - Afirmace

Afirmace jsou pozitivní tvrzení, která si opakovaně říkáte. Opakováním se dostávají přímo do vašeho podvědomí, kde se začínají manifestovat ve formě vaší reality. Afirmace si říkejte vždy v přítomném čase, například: „Mám neomezenou hojnost.“ Abyste si byli schopni vytvořit žádané výsledky, musíte mít pocit, že je možné vytvořit si to, co si potvrzujete. Svá pozitivní prohlášení si často opakujte.

  • Začněte tím, že se teď zamyslíte nad nějakou oblastí svého života, ve které si chcete vytvořit hojnost.
  • Zapište si všechny důvody, na které si jen vzpomenete, proč si říkáte, že byste nemohli zažívat v dané oblasti hojnost.
  • Vezměte každý z těchto výroků a změňte ho na pozitivní prohlášení.
  • Vytvořte si lístky nebo kartičky s těmi nejdůležitějšími afirmacemi z tohoto svého seznamu. Dejte si je na místo, kde je budete mít očích. Často si tato prohlášení čtěte a říkejte nahlas. Dělejte to hlavně, když chcete mít pozitivnější pocity ohledně hojnosti v dané oblasti svého života. Toto je velmi působivý krok směrem k tomu, abyste mohli změnit jakoukoliv oblast svého života.

Vyberte si číslo od 1 do 42. Klikněte ZDE a zjistěte, na jaké kvalitě potřebujete pracovat, abyste si právě teď přivolali více hojnosti.

Související články:

Jak změnit svá přesvědčení o nedostatku v hojnost
Cvičení: Tvoření hojnosti - Afrimace


© LuminEssence www.orindaben.com
© Překlad: Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara

(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara