Zvyšování hojnosti: Zázrak dávání

Potřebujete v některé oblasti svého života více hojnosti? Jako například více hojnosti peněz, času, energie nebo více společnosti? Existuje ve vašem životě nějaká oblast, ve které zažíváte nedostatek, nebo se cítíte uvíznutí? Pokud je tomu tak, můžete rozproudit plynutí hojnosti dáváním.

Dávání je velmi důležitý aspekt zvyšování hojnosti. Pokud jste nedostali něco, co potřebujete nebo chcete, položte si otázku: „Co mohu dát?“ Dávání zahrnuje jak fyzické dávání, tak věnování vašeho času, energie a peněz. Zahrnuje to také dávání na nefyzické úrovni, jako například nabízení odpouštění, radosti a míru druhým lidem. Svobodné dávání bez očekávání něčeho zpátky je jeden z nejmocnějších způsobů zvyšování hojnosti ve vašem životě.

Vězte, že dávání nezmenšuje vaše zásoby čehokoliv, co dáváte, ale zvyšuje je. Čím více dáváte, tím více hojnosti se vám vrací. Než abyste se soustředili na to, co potřebujete, zaměřte se raději na to, co můžete dát. Vždy existuje něco, co můžete začít dávat, abyste iniciovali proud hojnosti. Můžete sdílet lásku, mír a radost s druhými a zažívat tak více těchto kvalit ve svém životě. Můžete lidem nabídnout vděčnost a ocenění a zvýšit tak proud lásky a energie, která se vám vrací, a tím se stát více magnetičtí k hojnosti.

Můžete nabídnout společnost někomu, kdo je v nouzi a zjistit, že váš život je stále více a více naplněn milujícími přáteli. Můžete rozpoznat světlo v druhém člověku a objevit, že si více uvědomujete své vlastní světlo. Můžete někomu nabídnout odpouštění a prominout mu malé ublížení a zjistit, že dokážete více a více odpouštět i sami sobě.

Ráno, když se probudíte, položte si otázku: „Co mohu dnes dát?“ Během dne se ptejte tak často, jak jen můžete: „Co mohou dát?“ Nechte do své mysli proudit nápady, a to když jste sami a když jste s jinými lidmi. Nechte do své mysli vstoupit jakékoliv myšlenky, dokonce i ty, které se zdají být nezvyklé. Soustředění se na to, co můžete dát, otevírá cestu hojnosti ve všech jejich formách, které budou k vám zpět plynout.

Dávejte jak sobě, tak druhým. Vezměte si volno, když ho potřebujete, a dělejte věci, které vás naplňují a oživují. Projevujte ocenění a vděčnost za všechno, co ve vašem životě funguje dobře. Budete-li děkovat svému tělu za vše, co pro vás dělá, zvýší to váš pocit fyzického zdraví a pohody.

Dávání, je-li praktikováno neustále, se stává způsobem života, který otevírá dveře proudu hojnosti. Jednejte na základě jakýchkoliv nápadů, které k vám přijdou, a zažijte zázrak dávání!


© LuminEssence www.orindaben.com
© Překlad: Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara