Hra se světlem: Nalezení a poznání světla

Světlo si můžete nacházet a poznávat ho každým okamžikem. Abyste to udělali, budete si potřebovat nejdříve vyčistit mysl a zklidnit své emoce. V tomto cvičení se naučíte jeden ze způsobů, jak rychle zklidnit své myšlenky a emoce, abyste si mohli okamžitě najít světlo.

Toto cvičení je zaměřeno na dýchání, protože to, jak dýcháte, může změnit vaše pocity a projasnit vaše myšlenky. Změnit své dýchání je jeden z nejdůležitějších nástrojů, který máte, nímž můžete rychle změnit svou realitu, zvýšit své vibrace a pozvednout svou schopnost vnímat světlo v každém okamžiku.

  • Začněte tím, že se klidně posadíte. Uvolněte si tělo a soustřeďte se na své dýchání.
  • Položte si ruku na břicho, abyste tady mohli vnímat pohyby.
  • Pomyslete na Solární světlo a představujte si, že s každým nádechem vdechujete Solární světlo. Nadechněte se a při tom vtáhněte své břicho. Tím posíláte energii do horní části hrudníku.
  • Jak nadále dýcháte, vnímejte, jak se rozšiřuje vaše bránice, která se nachází zhruba na spodním konci hrudní kosti.
  • Jak vdechujete, nadále se naplňujte světlem, přivádějte dech až do horní části hrudníku, přičemž dýchejte lehce a přirozeně.
  • Vydechněte a jak opět vdechujete, dodržujte stejný rytmus a časové intervaly. Nedechněte se a vydechněte několikrát, až dokud nebudete mít pocit, že se vaše mysl zklidnila. Pokračujte v tomto rytmu dýchání nejméně 10krát, abyste zesílili pocit míru, který vám tato metoda dýchání může přinést.
  • Představujte si sebe sama v nějaké situaci dnes nebo zítra, a to takové, ve které chcete vnímat světlo. Představujte si, jak vdechujete během této situace několikrát Solární světlo, tak jak jste si to procvičovali.

Použijte tento postup kdykoliv, kdy vám dělá potíže zklidnit své myšlenky, nebo když zažíváte pocity zmatku, máte na práci příliš mnoho věcí, jste ve stresu, spěcháte, nebo jste přetížení. Světlo můžete vnímat pouze tehdy, když jsou vaše emoce a mysl klidné.

Pokud byste chtěli více pomoci s tím, jak zůstat v klidném a plynoucím emocionálním a mentálním stavu, v kurzu Probuzení vašeho světelného těla, Část 1 a 2, se můžete seznámit s těmi emocionálními centry, které vytvářejí emocionální a mentální plynutí, jenž jsou potřeba na to, abyste si našli a poznali světlo, stali se světlem a byli ještě krásnějším a dokonalejším světlem.

Související články:

Práce se Solárním světlem
Hra se světlem: Stávání se světlem; Vyzařování světla© LuminEssence www.orindaben.com
© Překlad: Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara

(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara