Síla Afirmací

Zdraví vás Orin a DaBen!

Zdravíme vás a posíláme vám vysílání světla určené speciálně pro vás, které vám pomůže udělat další krok na vaší cestě. Rozhodnete-li se toto vysílání světla přijmout, na chvíli ztište se, pozvěte si k sobě své vyšší já a svou duši, spojte se s nimi a otevřete se přijímání. Můžete také požádat o vysílání energie od svého průvodce a Osvícených bytostí, které pracují jako průvodci lidstva. Přijměte energii světla a lásky, která je vám neustále k dispozici. Všechno, co potřebujete pro to udělat, je pouze o to požádat a pak se otevřít přijímání této lásky a světla, které vám budou posílány.

V současné době proudí na Zem vlny světla a energie, o nichž také již delší dobu mluvíme prostřednictvím našich knih. Je možné, že si tyto energie uvědomujete. Povaha času se mění. Více událostí se děje v kratším čase. Vaše myšlenky tvoří v těchto nových energiích vaši realitu mnohem rychleji, protože čas se zrychluje. Díky tomu můžete transformovat svůj život, své vědomí a okolnosti svého života rychleji, než kdykoliv před tím.

V žádné oblasti svého života se nemusíte cítit chyceni v pasti. Neexistují žádné okolnosti, které by nemohly být změněny v něco lepšího, žádné situace, které byste museli snášet nebo přetrpět. V těchto nových energiích existuje neomezený potenciál změnit vnější podmínky, prožívat hojnost, duchovně růst, spojit se se svou duší a dosáhnout mnohých rozšířených stavů vědomí.

Jelikož vaše myšlenky tvoří vaši realitu, je důležité, abyste jim věnovali pozornost. Máte v sobě obrovský potenciál transformovat jakoukoliv oblast svého života a vědomí prostřednictvím změny svých myšlenek. Změníte-li je, můžete si vytvořit nové situace a okolnosti ve svém životě.

Pomyslete teď na nějakou oblast svého života, kterou byste chtěli změnit. Možná je to oblast, která nefunguje tak, jak byste si přáli. Nebo byste možná chtěli v této oblasti udělat kvantový skok, jako například že si chcete probudit své intuitivní schopnosti a své světelné tělo, začít s chanellingem, nebo si najít spřízněnou duši. Tuto oblast můžete začít transformovat tím, že změníte své myšlenky o ní. Jeden ze způsobů, jak to udělat, je vytvořit si pozitivní prohlášení o tom, co chcete. Toto prohlášení by mělo být formulováno v přítomném čase. Například: „Jsem teď finančně svobodný/á a nezávislý/á.“ Říkáte-li si tato pozitivní prohlášení, kterým se také říká „afirmace“, začínáte si je tvořit jako realitu. Na našich stránkách najdete mnoho afirmací, které můžete použít. Doporučujeme vám také, abyste objevili také nějaké své vlastní.

Když si něco potvrdíte slovy „Já jsem…“, která v sobě nesou pozitivní myšlenku nebo obraz toho, čím chcete být, přivoláváte si k sobě sílu svého vyššího já, své duše, božského já. Slova samotná tuto sílu nemají. Když používáte afirmace, vyzýváte tím božské já ve svém nitru, aby vám pomohlo změnit vaši realitu, a otevíráte se tím všem darům, které pro vás toto vaše já má.

Afirmace si však nestačí opakovat jen bezmyšlenkovitě ve víře, že když to budete dělat dostatečně často, stanou se skutečností. Opakujte si afirmace a učiňte je při tom tak skutečnými, jak jen můžete. A co je nejdůležitější, představujte si, že si přivoláváte sílu svého pravého, nejniternějšího božského Já a spojujete své vědomí s jeho neomezeným vědomím, které spočívá ve vašem nitru. To je já, které oplývá tou vší sílou, láskou, moudrostí, harmonií, radostí a hojností, kterou hledáte. Když si pak afirmaci říkáte, prociťte lásku, sílu a moudrost tohoto svého já, které se před vámi odkrývá a přináší vám všechny dary vědomí, všechno, co potřebujete, a veškerou hojnost, která leží ve vašem nitru, a čeká na to, až ji odhalíte.

Objevte pro sebe nové báječné myšlenky a nové možnosti; dovolte si myslet velkoryse a potvrďte si, že vaše sny se mohou stát skutečností. Když si vymýšlíte nové afirmace, buďte hraví a bavte se u toho! Věnujte pozornost tomu, co říkáte o sobě druhým a poslouchejte, jak lidé mluví. Když slyšíte něco negativního, mentálně to změňte na něco pozitivního.

Pokud vám dělá potíže představovat si pozitivní realitu, udělejte si seznam všech důvodů, proč si myslíte, že si ji nemůžete vytvořit takovou, jakou chcete. Pak tyto důvody změňte na pozitivní prohlášení o tom, proč si můžete manifestovat skutečnost, kterou chcete.

Pokud nedokážete rozpoznat, které myšlenky vám vyváří vaši realitu, požádejte své vyšší já a svou duši, aby je přivedla k vaší pozornosti a mohli jste je tak změnit. Buďte ostražití, věnujte pozornost svým myšlenkám a pozměňte je tak, aby odrážely realitu, kterou si chcete vytvořit.

Myšlenky lze změnit docela lehce, vyžaduje to však důslednost, abyste nespadli zpět do starých způsobů myšlení. Nenechte se odradit, když se přistihnete, že se vám vrací staré negativní myšlenky. Jednoduše je nahraďte myšlenkami novými, které jste si vytvořili. Napište si své oblíbené afirmace a položte si je někam, kde je budete mít na očích. Neustále si tyto pozitivní myšlenky opakujte, až dokud nebudete automaticky myslet novým způsobem. Posíláme vám světlo a podporujeme vás při tvoření si své nové reality. ~ Orin a DaBen

© LuminEssence www.orindaben.com
© Překlad: Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara


(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara