Spojování na úrovni duší

Žít ze svého srdce

Orin: Jsem rád, že mám tuto příležitost spojit se s vámi!

Nabízím vám knihu Láska duše, která je teď k dispozici také v audio formátu (pouze v angličtině), jako cestu zkoumání žití z vašeho srdce ve všech vašich vztazích. Prostřednictvím knihy Láska duše a audio meditací se budete spojovat se svou duší a učit se, jak se spojit na úrovni duše také s druhými. Když to děláte, vytváříte si harmonii, mír a pochopení. Pozvedá to jakékoliv boje o moc, které často pociťujete v oblasti solar plexu, do vašeho srdečního centra, abyste našli řešení výhra-výhra a pozitivní spojení.

Jak se budete takto hrát s druhými na úrovni duše, můžete pozvednout a transformovat jakýkoliv vztah. Můžete znásobit světlo, harmonii, lásku a jednotu mezi vámi a druhými lidmi, a to i ve vztazích s těmi, kteří už nejsou ve svém fyzickém těle. Můžete prohloubit lásku mezi vámi a druhými na úrovni duše, což může přinést také vnější změny ve vašem vztahu.

Kniha Láska duše a související audio meditace (audio meditace dispozici pouze v angličtině) vás naučí postup, kterému se říká spojování na úrovni duší. Je to mocný nástroj pro pozvednutí vašich vztahů na vyšší úroveň, kde můžete zažívat lidi jako jejich duše a spojovat se s nimi na této úrovni. Spojování na úrovni duší můžete provádět, když jste fyzicky s lidmi, nebo v meditaci na vnitřních rovinách.

Cvičení pro spojování duší

Pokud byste chtěli tento postup vyzkoušet, začněte tím, že se spojíte se svou duší. Všechno, co potřebujete udělat, je jednoduše mít záměr vnímat přítomnost své duše, pomyslet na ni a přivolat si ji a budete tak zažívat více lásky, krásy a světla své duše.

Představte si obraz člověka, se kterým se chcete spojovat. Představujte si, že vnímáte světlo a lásku duše tohoto člověka a odpoutejte se při tom od vašeho osobnostního spojení. Vizualizujte si nebo představujte energetické centrum nádherného zářivého světla kolem vašeho fyzického srdce, kterému se říká srdeční centrum.

Ve své představivosti vnímejte, nebo si představujte paprsek světla mezi vaším srdečním centrem a srdečním centrem druhého člověka. Jakékoliv boje o moc jsou pozvednuty do lásky duše.

Pak si mezi vámi dvěma představujte vyšší světlo, jakékoliv vyšší světlo, které funguje pro vás. Můžete si představovat Solární světlo, duši slunce, světlo vyššího poslání a božskou lásku.

Jak se spojujete od srdce k srdci, představujte si, jak Solární světlo proudí ze shora do obou vašich hlavových center, do vašich srdečních center a pak do srdečního centra toho druhého, čímž vytváří trojúhelník světla. Tomuto se říká spojování na úrovni duší.

Jeden ze způsobů, jak procvičovat žití ze srdce, je spojovat se na úrovni duší s přáteli a milovanými, a to kdykoliv, kdy chcete pozvednout vaše spojení na vyšší úroveň.

Užívejte si spojování na úrovni duší kamkoliv jdete. Pozorujte, zda-li se na vašem vztahu něco změnilo, nebo jestli máte potom jiné pocity nebo myšlenky o tomto člověku. Spojovat se na úrovni duší můžete se svými přáteli a milovanými. Můžete to také dělat s cizími lidmi či lidmi, které náhodně potkáte. Můžete se také spojovat na úrovni duší s lidmi v práci, při sportu, při hře a na procházce. Můžete se také spojovat s někým ve stresující situaci, kdy chcete posunout energii výše. Spojovat se s druhými můžete také při meditaci nebo v jakémkoliv prostředí. Všechno, co k tomu potřebujete, je mít záměr spojovat se na této vyšší úrovni a pak následovat postup spojování na úrovni duší.

Spojování na úrovni duší pozvedá všechny energie mezi vámi a druhými do srdce. Pokud zažíváte boje o moc, můžete si představovat, ať už v daném okamžiku, nebo později v meditaci, obraz spojování na úrovní dvou duší a pozvedat energii mezi vámi do vašeho srdečního centra. Pak si přitáhněte Solární světlo nebo jiné vyšší světlo, abyste pozvedli spojení mezi vámi dvěma do světla jednoty, poslání a lásky. Buďte tvořiví a vynalézaví a hrajte si se spojováním duší v různých situacích, kdy chcete pozvednout energii mezi vámi a druhými lidmi na vyšší úroveň.

A užívejte si transformace, kterou to přináší!© LuminEssence www.orindaben.com
© Nakladatelství Šťastní lidé: Sanaya Roman - Láska duše

(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara