Hra se světlem: Změňte situaci pomocí lásky duše

Přiveďte si k sobě svou duši a splyňte s ní, vnímejte ji kolem svého srdce. Tady najdete článek, jak splynout se svou duší: Splynutí se svou duší. Vnímejte světlo vycházející z drahokamu uprostřed svého srdce, jako kdyby to bylo vyzařující slunce. Nechte lásku své duše vyzařovat skrze vás.

  • Pomyslete na situaci ve svém životě, kterou byste chtěli změnit. Pro začátek si můžete na procvičování vybrat něco menšího a budovat tak na svém úspěchu při práci s většími tématy později.
  • Vnímejte sílu lásky své duše, jak vyzařuje skrze vás. Současně s tím, jak vnímáte lásku své duše, pomyslete na tuto situaci. Nechte zářivé slunce uprostřed vašeho srdce dotknout se dané situace, na kterou myslíte, svým světlem.
  • Soustřeďte se na radost své duše. Nechte ji proudit skrze vás a do této situace. Dělejte to tak dlouho, dokud něco ohledně této situace nezmění a nebudete v ní pociťovat více radosti.
  • Vnímejte trpělivost své duše, jak vstupuje do vašeho srdce a do této situace. Nechte své tělo uvolnit se, udělejte si hluboký nádech a vnímejte, jak trpělivost vaší duše mění tuto situaci.
  • Dovolte harmonii své duše proudit do této situace. Vnímejte svou jednotu s každým, koho se tato situace týká. Můžete si představit hladivé, zklidňující energie vycházející z vašeho srdečního centra do srdečních center každého, kdo je její součástí. Uvědomujte si dobro v každém člověku.
  • Vyzařujte klid a mír lásky vaší duše do této situace. Uvolněte jakýkoliv strach a potvrďte si, že vesmír je bezpečný, přátelský a plný hojnosti.
  • Přijímejte lásku své duše k vám a nechte ji uvolnit jakýkoliv hněv, ublížení, strach a jiné negativní emoce, které ve vás možná daná situace vyvolala. Nechte lásku své duše očistit vaše srdce a naplnit láskou a přijetím ta místa, kde byla bolest a zranění. Prociťte sílu lásky své duše léčit vás, která skrze vás proudí.
  • Na závěr prožívejte lásku své duše jako nepřetržité vysílání Univerzální přítomnosti lásky.

Související články:

Probuzení vašich srdečních center - článek a meditace
Cvičení: Vyzařování lásky duše k druhému člověku© LuminEssence www.orindaben.com
© Překlad: Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara