VYTVÁŘENÍ IDEÁLNÍHO TĚLA

Datum konání: 18. 6. 2016
Místo konání: Lázně Hilarion, JIČÍN
Čas konání: 9:00 - 16:30
Kurz vede: Ing. Bibiana Voroňáková
Cena: 900,- Kč

Kurz s originálními Audio meditacemi Sanayi Roman a jejího duchovního průvodce Orina s autorizovaným překladem do češtiny. Více o Autorce

Z obsahu kurzu

Pracujte se svým vyšším já, abyste si vytvořili tělo, jaké si přejete, a to nejen štíhlejší tělo, ale také zdravé tělo a v dobré kondici, které vám pomůže jít výš.

Orin vás provede meditacemi, pomocí kterých si můžete vytvořit tělo, jež bude odrážet vaši vnitřní krásu a díky němuž budete mít ze sebe lepší pocit. Naučte se, jak mluvit se svým tělem a naslouchat mu, přepište svá dřívější přesvědčení týkající se jídla, abyste se cítili a vypadali krásní, a vytvořte si své ideální tělo.

Tento kurz obsahuje vizualizace a práci s energií, rozvíjení štíhlé osobnosti, meditaci před usnutím pro přeprogramování mysli a těla a meditaci pro nalezení příčiny vašich problémů.

Obsahem kurzu budou následující postupy a meditace:
Meditace 1: Vizualizace/ Práce s energií
Meditace 2: Rozvíjení štíhlé osobnosti
Meditace 3: Meditace před usnutím
Meditace 4: Najděte příčinu

Meditace 1: Vizualizace/ Práce s energií – Přivolejte si své vyšší já, vizualizujte si své ideální tělo a přeprogramujte se na buněčné úrovni, abyste si vytvořili tělo, jaké si přejete. Promluvte přímo se svým podvědomím a zvolte si svůj ideální zdravý způsob stravování.

Vizualizujte si sebe sama, jak byste chtěli vypadat. Toto vaše budoucí já nese v sobě pocit zářivého zdraví, úroveň vitality, emocionálního klidu a mentální bdělosti, pocit celkové rovnováhy, protože jste v průběhu času našli stabilní, zdravý a výživný způsob stravování, takový, který je pro vás lehké dodržovat, který zapadá do vašeho životního stylu a který uspokojuje vaše chutě. Soustřeďte se na tento obraz svého budoucího já a energizujte si ho. Dejte si čas. Když budete milovat své tělo právě teď, otevíráte si cesty, jak si vytvořit ještě krásnější tělo.

Meditace 2: Rozvíjení štíhlé osobnosti – Spojte radost z hraní si se silou vizualizace, abyste se připravili na to, že budete myslet, jíst a žít jako štíhlý člověk.

Jste štíhlý člověk, a tak s jídlem nemáte spojeny žádné emoce. Je to pro vás způsob vyživování a udržování vašeho těla. Představte si, že vás opustila vaše fascinace jídlem. Na jídlo skoro vůbec nemyslíte, kromě času nakupování a přípravy jídla. Vytváříte si kolem jídla nové návyky. Ta štíhlá osobnost ve vás, je způsob myšlení týkající se jídla, je to ta vaše část, která jí jenom když máte hlad, která jí přesně to, co potřebuje vaše tělo, a dělá co je potřeba během dne.

Meditace 3: Meditace před usnutím – Jak budete usínat, vložte přímo do své podvědomé mysli nové myšlenky o tom, jak lehce hubnete a přeprogramujte se na své nové štíhlé já!

Zasloužím si mít své ideální tělo. Mám teď vnitřní obrazy štíhlého, zdravého těla v dobré kondici. Věřím, že mohu mít ideální tělo. Věci, které dělám, oživují a revitalizují moje tělo. Uvědomuji si jídlo, které jím. Přitahuji si k sobě jídlo s vyššími a vyššími vibracemi. Jídlo, které jím, je plné energie slunce a země. Zvyšuji množství kyslíku, které dokážu udržovat a zpracovávat ve svém těle. Cítím a vím, že jsem krásný/á, že jsem milováníhodný/á takový/á, jaký/á jsem teď.

Meditace 4: Najděte příčinu – Vraťte se zpátky do minulosti, abyste objevili příčiny své současné váhy a kondice těla. Uvolněte stará přesvědčení a vybudujte si novou představu o sobě.

Při této meditaci se budeme zabývat hledáním příčiny, přičemž vězte, že může existovat mnoho příčin vaší současné váhy a situace. Setkáte se teď s jednou ze svých podosobností. Jsou ty vaše části, které vytvářejí vaši současnou situaci na základě jejich přesvědčení a pochopení reality. Ukážeme jim vyšší cestu. Každá z těchto částí má v sobě jeden dílek, klíč, část řešení. A mistr posílá léčivé světlo každé z těchto podosobností a rozvíjí tak každou z nich. Stabilní jemné světlo proudí od vás a mistra ke každé této podosobnosti.

* * *
  • Obsahem kurzu bude práce s těmito originálními Audio meditacemi Sanayi Roman s překladem do češtiny, jejichž podstatou je vizualizace, práce se světlem a rovinou duší. Dále pak to bude práce s afirmacemi, společné sdílení a mnoho dalšího...Více o Audio meditacích
  • Účastníci obdrží 15ti stranový manuál v češtině – překlad uvedených meditací a postupů, se kterými se bude na kurzu pracovat. Účastníci tak budou moci s těmito meditacemi a postupy pracovat dále sami doma.
  • Tento kurz je určen především pro ty, kteří neumí anglicky a nemohou si tak zakoupit originální nahrávky Orinových meditací v angličtině. Kurz je také určen i pro ty, kteří s meditacemi pracují, ale chtějí navíc zažít energii a sílu skupiny lidí pracujících společně na jednom tématu.
  • Sanaya Roman společně se svým duchovním průvodcem Orinem budou adresně této skupině v daném čase přenášet vysílání energií pro úspěch skupiny i každého z účastníků.
Kurz vede Ing. Bibiana Voroňáková, lektorka s 12tiletou praxí v oblasti osobního rozvoje, překladů a tlumočení z anglického jazyka, organizace seminářů i rozsáhlou osobní zkušeností s prací Sanayi Roman.

Organizační pokyny a REGISTRACE<= ZPĚT(C) Ing. Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara