Motto:
Svým osobitým a jedinečným způsobem přispívám světu.
Tvořím nebe na zemi.
(Sanaya Roman)

Pokud se Vám líbí knihy Sanayi Roman a semináře s meditacemi jejího duchovního průvodce Orina, které organizuji a vedu, budu Vám vděčná pokud podpoříte finančním příspěvkem mou práci.

Přispějete tím na přípravy nových kurzů, překlady materiálů a zejména vytvoření nových stránek Sanayi Roman. Nové stránky budou obsahovat velké množství článků, afirmací, cvičení, meditací a mnoho dalších materiálů pro vlastní vnitřní práci. Věřím, že tyto zdroje a materiály budou prospěšné jak Vám, tak i mnoha dalším lidem.

Ten největší dar, který můžete druhým dát, je příklad vlastního fungujícího života, a tak každý, kdo pracuje na transformaci svého života, zvýšení množství světla a lásky, které v sobě má, na rozvoji svého vědomí, přispívá tím skrze pozvedání kolektivního vědomí také druhým lidem a celému světu. Sdílíte-li tuto vizi se mnou, budu ráda za Vaši podporu.

Přispět můžete na účet:
Komerční banka 51 – 09 29 04 02 47 / 0100 .

Identifikace platby: Do poznámky, prosím, uveďte "DAR".

Zasláním částky na tento účet s uvedenou poznámkou uzavíráte Darovací smlouvu ve smyslu ustanovení § 2055 a násl. zákona č. 89/2012, Občanského zákoníku.

Budu ráda, pokud mi také dáte o sobě vědět emailem, abych Vám mohla osobně poděkovat.

Za příspěvky srdečně děkuji.

S láskou a vděčností.

Bibiana Voroňáková


  (C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara