Individuální léčení

Lektoři semináře Pokročilé Pránické léčení Keshen Mathura a Martijn Eskinasi
budou v Barevném světě poskytovat hodiny individuálního léčení v těchto termínech:


Pátek 30. 10. od 14:00 do 18:00 hod.
Sobota 31. 10. od 17:00 do 19:00 hod.
Pondělí 02. 11. od 9:30 do 13:30 hod.


Keshen Mathura je v Holandsku, kde žije a působí, jedním z nejzkušenějších a nejúspěšnějších energetických léčitelů ve škole Pranic Healing. Martijn Eskinasi je také zkušeným léčitelem s mnoha pozitivními výsledky ve své léčitelské praxi. V Praze, před a po skončení semináře Pránického léčení podle pravé výuky Mistra Choa Kok Suiho, budou poskytovat individuální léčení. Můžete si přijít nechat ošetřit auru i čakry, vyčistit energetické bloky a nabít se svěží novou pranou. V každém případě se po léčení budete cítit krásně uvolnění, jako po delším pobytu u moře.

Spolupracující lektor semináře Martijn o Keshenovi říká, že na vlastní oči viděl odstranění a vyléčení dlouholeté blokády ramene u jedné paní, která nemohla ramenem vůbec pohybovat, přičemž po desetiminutovém léčení byla schopna bez problémů ruku zvednout nad hlavu. Navíc sám osobně zažil neobvykle rychlé vyléčení řezné rány, která přestala okamžitě krvácet a do večera se téměř úplně zacelila. Léčení pránou umožňuje léčení také závažnějších zdravotních problémů i duševních potíží, kterým může značně ulevit, nebo je dokonce zcela vyléčit.

Přijďte si sami vyzkoušet, co dokážou zkušení léčitelé ze školy Mistra Choa Kok Sui.

K dispozici jsou uvedené termíny za zaváděcí cenu 450,- Kč / 45 min.
Cena této léčebné konzultace je v Holandsku normálně 100,- EUR, takže si tuto jedinečnou šanci nenechte ujít a rezervujte si termín telefonicky nebo e-mailem!

Místo konání: Barevný svět, Gorazdova 18, Praha 2

Cena individuálního léčení: 450,- Kč/ 45 min.

Kontakt: Agentura Samsara, Telefon: 605 875 020; E-mail: info@samsara.cz
<= ZPĚT(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara