POKROČILÉ PRÁNICKÉ LÉČENÍ

Datum konání: 31. 10. - 1. 11. 2015
Místo konání: Barevný svět, Praha 2
Čas konání: 9:00 - 16:30
Kurz vede: Keshen Mathura a Martijn Eskinasi
Cena: 3.200,- Kč

Individuální léčení: 30. 10. - 2. 11. cena 450,- Kč/ 45 min.

Certifikovaný kurz pořádaný ve spolupráci s Pranic Healing Netherlands and Belgium.

PRANIC HEALING - Pránické léčení, čili léčení pránou, je prastarou metodou léčení různých tělesných i psychických problémů pomoci prány, čili životní energie. Základní principy a postupy této metody se vyučují na kurzech
Základy Pránického léčení® . Více o metodě si můžete přečíst zde: Pránické léčení
Více o autorovi metody Mr. Choa Kok Sui najdete zde: Mr. Choa Kok Sui

Pokročilé Pránické léčení ® - obsah semináře

Druhým stupněm výuky je Pokročilé Pránické léčení ® podle Mistra Choa Kok Sui je specializovaný seminář pro ty, kteří se chtějí stát efektivnějšími léčiteli.

Na semináři Pokročilého Pránického léčení ® se naučíte, jak pracovat s barevnou pránou za účelem rychlejšího a hlubšího léčení. Barevná prána má mnohem specifičtější účinek na energetické pole a na čakry.

Další dovednosti, které se během semináře naučíte, zahrnují mimo jiné:

  • Pokročilé barevné léčení - Naučíte se léčit pomocí správných poměrů a kombinací barevných energií.

  • Pokročilé skenování - Naučíte se rychleji a účinněji vyhodnotit a zkorigovat různé stavy nerovnováhy v energetickém systému.

  • Silné, specializované léčebné postupy - Naučíte se postup pro rychlé hojení ran, buněční regeneraci, čištění vnitřních orgánů a krve a další metody posílení imunitního systému.

  • Energetické postupy vyšší úrovně pro posílení přirozené samoléčebné schopnosti těla - Dozvíte se, jak pomoci lidem trpící Aids, rakovinou, srdečním záchvatem, cukrovkou, syndromem kundalíny (stav nadměrného energetizování aury po přebytečné nebo nesprávné meditační a energetické práci) či dalšími vážnými nemocemi.

  • Instrukční léčení - Naučíte se jak urychlit uzdravení pomocí ovlivňování a přeprogramování vědomí nemocných buněk a orgánů.

A mnoho dalších dovednosti a schopností...

Při práci s pokročilými technikami Pránického léčení je navíc zapotřebí použití vizualizačních technik a více obsáhlých znalostí o povaze nemocí a charakteristických znacích různých typů pránické energie. Vyžaduje se, aby pokročilí práničtí léčitelé měli silné energetické pole a velkou vnitřní auru. Účastníci kurzu se budou učit, jak se v tomto směru zdokonalit, přičemž své znalosti budou moci dále prohlubovat studiem knihy Pokročilé pránické léčení od Mistra Choa Kok Sui.

Každý účastník obdrží po absolvování semináře certifikát vydaný manilským Institute for Inner Studies, správcem Mistrova dědictví a celosvětovým garantem kvality seminářů pravé školy Mistra Choa Kok Sui.

O lektořích semináře

Keshen Mathura zastupuje spolu se svým dlouholetým spolupracovníkem Vivkem Joshim práci Mistra Choa Kok Sui v Nizozemsku a v Belgii a je jedním z nejúspěšnějších léčitelů Pranic Healing v těchto zemích. Vystudoval tradiční západní medicínu, nicméně v té něco postrádal. Co to přesně bylo, objevil až po svém prvním, tehdy ještě skeptickém, setkání s léčitelskými metodami. Výuka Mistra Choa Kok Sui mu následně umožnila spojit dohromady západní a východní myšlení. V současné době se věnuje Pránickému léčení již více než 12 let a vyučuje různé stupně těchto seminářů v obou uvedených zemích a nyní i v České republice.


Martijn Eskinasi je vyškoleným certifikovaným léčitelem metody Mistra Choa Kok Sui. Studoval geografii mj. na Karlově univerzitě v Praze a věnuje se výzkumné práci. Svou práci kombinuje s praxí Pránického léčení, které provádí již více než 6 let, přičemž působí ve čtyřech městech v okolí Amsterdamu. Spolu se svým týmem léčitelů pořádá pravidelné prezentace Mistrova díla. Martijn bydlí se svou českou manželkou na Amsterdamském předměstí a hovoří plynně česky. Na semináři bude asistovat při výuce Pránického léčení a zároveň tlumočit z anglického do českého jazyka.

* * *
  • Kurz je určen především pro absolventy Základů Pránického léčení z května 2014 a 2015. Absolventi kurzů Pránického léčení od jiných lektorů a z jiných kurzů (zejména Pranic Energy Healing) se mohou semináře zúčastnit po předchozí dohodě.
  • Seminář bude probíhat v angličtině a češtině, přičemž překlad z angličtiny bude zajištěn.
  • Účastníci obdrží manuál v češtině, se kterým se bude na kurzu pracovat.
    Účastníci tak budou moci s těmito postupy pracovat dále sami doma.

Organizační POKYNY k semináři a REGISTRACE

Informace k individuálnímu léčení

Související články:

Nemoci se objevují nejdříve v energetickém těle
Čakry neboli energ. centra a funkce energ. těla
Základní postupy při Pránickém léčení
Úrovně pránického léčení
Úvodní VIDEO ke kurzu Pránického léčení

<= ZPĚT(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara