Dobrý den, paní Bibiano,

mile rád jsem předal Váš pozdrav Kateřině, který ji viditelně pohladil (to je manželka, která byla na předchozím semináři). Zanechala jste v nás něco, co v současnosti nedokážeme identifikovat, jen oba víme, že je to velmi velmi pozitivní. Váš kurz je jedinečný a v současnosti nemá obdoby. Žasnu nad Vaší přesnou interpretací všeho, co k Vám přichází, řekla jste mi přesné informace, které jsem potřeboval slyšet. Váš kurz mám mnohem vyšší hodnotu, než kolik stál.

Richard T.

* * *

Ahoj Bibi,

chtěla jsem Ti poděkovat za seminář. Jsem pěkně „nabuzená“ :-). Ono být na meditaci mezi stejně smýšlejícími lidmi je k nezaplacení. Určitě to bylo pro Tebe náročnější, když nás bylo víc, než jsi byla zvyklá, ale zvládla jsi to – jsi šikovná. Byla tam příjemná atmosféra. Pracuji na sobě a přeji Ti moc úspěchů a někdy příště na shledanou.

Svatava V.

* * *

Milá Bibiano,

asi nemá význam psát, že Vám již několik dní chci napsat e-mail o tom, jak velký dopad měl kurz Služba druhým na můj život. V mém životě se událo od kurzu tolik věcí. Kdybych to měla popsat, bylo by to na dlouhou stránku. Nyní každý den relaxuji formou meditací a to i pouhým přečtením meditace tak, jak jste nám poradila! Pokud mám nějakou otázku, otevřu skripta od Vás a najdu větu nebo inspiraci, která mě přiměje rozhýbat mysl či tělo. Dokonce jsem se i přestala bát o klienty, pouze se zajímám o tu úžasnou práci, kterou dělám a díky té trpělivosti, kterou jsem se naučila u Vás, je to vše o radosti, a to neuvěřitelné. Jsem Vám neskutečně vděčná za moudrost, chování a vše co jste mi předala a děkuji své intuici, která mě vedla až k Vám. Věřím, že se opět setkáme a vždy ráda zmíním a předám kontakt na člověka, který mne naučil meditovat :-).

S úctou, Jana B.

* * *

Ahoj Bibi,

chci Ti moc poděkovat za úžasnou sobotu, měla pro mě opět obrovský zlom ve vývoji. Od té doby mi stále chodí víc a víc channeling a pokrok je i v tom, že zmizela má pochybnost v tato sdělení. Stále více lidí se na mne obrací o radu a když jim pak povím, co mi přišlo, žasnou, jak to vím. To mně utvrzuje v mé víře ve spiritualitu, která každým dnem roste. Navíc pomocí chanellingu odstraňuji ze svého života, ale i ze života mých blízkých, nežádoucí energie, myšlenky a pocity. Jakoby se vesmír stal mým terapeutem :-). Jsem velice vděčná za práci, kterou vykonáváš. Je to obrovský dar. Do mého života jsi tímto vnesla velký obrat. Děkuji Ti z celého srdce.

Katka K.

* * *

Krásný den Bibianko,

Ty jsi tady pro nás, to je jasné. Jsi tady pro lidi, kteří neumí, nerozumí angličtině a i kdyby rozuměli, tak to neumí přeložit od srdce jako Ty. Ty jsi tady pro klid a lásku, Ty jsi tady pro lidi, kteří ztratili víru, protože si toho v životě prožila dost špatného, abys našla pro sebe mnoho dobrého a tím vlastně i pro nás ostatní.
Meditace jsem si vzala do postele a musím říct, že to na mě působilo tak nádherně, že jsem byla jak v ráji. Vůbec nepochybuji o jejich funkčnosti. Dnes ráno jsem se pustila do akce, do které bych ještě v pátek nešla. Udělala jsem první krok k tomu co chci, protože já už vím, co chci, přestože nevím jak to vše bude, ale mám v sobě takovou víru, že vše bude dobré a že to už tak je.

Lada V.

* * *

Milá Bibiano,

kurz Přitahování spřízněné duše, který jsem absolvovala, byl nesmírně přínosný a obohacující. Můj život se do měsíce obohatil o partnera-spřízněnou duši. Jak jsi doporučila, popsala jsem si afirmace z kurzu každý den po dobu dvou týdnů a vyplavaly mi při tom na mysl ještě další věci, které bránily realizaci "mého snu" a které jsem si postupně zpracovávala. Přeříkávala jsem si seznam vlastností a ctností, které můj partner měl mít a také jsem požádala kamarádky, aby mi napsaly, čeho si na mě cení, to bylo pro mě moc zajímavé. Tyto věci dohromady, plus celý kurz, vytvořily postupně prostor pro zrození nového vztahu. Když jsem svého současného partnera potkala, byla jsem hodně překvapená a dlouho jsem tomu nemohla uvěřit. S manželem jsme se rozešli v dobrém a on si mezitím také našel partnerku. Neuvěřitelné načasování! Po nějaké době jsem se uklidnila a začínám si vztah užívat. Není to procházka růžovým sadem, přináší mi výzvy, ale dokážu je přijímat, i můj partner se snaží ve vztahu učit. Je to zajímavá, inspirativní cesta, vnáší do mého života novou dimenzi. Velký dík za Tvou práci.

Patricie T.


* * *

Ahoj Bibi,

nepřestávám na tebe myslet a moc Ti přeji, aby se naplnilo Tvé přání pomáhat nám všem. To co u nás doma proběhlo při Tvém semináři, odstartovalo něco, co stále nekončí. Je to neuvěřitelné, ale spustilo se něco, co se vymyká všem našim představám. Chtěl jsem Ti původně napsat, až se vše ustáli. Máš úžasnou schopnost, dokážeš člověka vyslat správným směrem. Jsi jako moje maminka, která mne poslala první den do školy a já jsem sedmnáct let každým dnem objevoval správnost tohoto jejího rozhodnutí :-).

Richard T.


* * *

Ahoj Bibi,

posílám Ti moc velký dík. Velmi kladně reagoval i Pepa a sám Ti zřejmě napíše, poslala jsem mu kontakt. A rozešlu jej i ostatním. Mluvila jsem i s Míšou a oběma i Martinovi se nastartovaly citelné změny a to už v neděli :)). A Richard shodil poslední hrubou slupku. Děkuji, děkuji, děkuji, Tvé úsilí stálo víc než za to a unavená jsi proto, že to bylo velmi silné. Teď přišel vzkaz od bytostí, že Tě mám láskyplně pohladit, již tak činím. Asi se budu opakovat, ale děkuji Ti za celou Zemi.

Kateřina T.


* * *

Ahoj Bibi,

omlouvám se, že píši až dnes. Vím, že čekáš na reakce po Tvém kurzu. Sám se ještě vzpamatovávám ze všech změn které nastaly. Tady je pár reakcí, které chodí Kateřině, tak v tom nemám přehled, jen mi je přečte, s úsměvem a radostí na rtech :-).

Díky za vše, moc se mi to líbilo. Bibi vyřiďte, že nemusí mít obavy z reakcí účastníků podobných setkání.
Víkend u vás byl super a já mám pocit, že jsem konečně poznala někoho, kdo by mi mohl pomoci.
Cítím sama, že se posunuji a neskutečně mě to naplňuje.
V podstatě při každé meditaci jsem cítila velké množství světla a velmi příjemného pocitu.
Minulý týden pár lidí ocenilo mou práci. Za meditační víkend jsem moc ráda, ale asi je přede mnou ještě hodně "práce".
Víkend byl Super :-).

Jsem moc rád, že jsem mohl být přítomen u Tebe. Stejně jako jsem si mnohokrát přál být v přítomnosti někoho, jenž dopomohl změnit svět. Asi se mi mé přání vyplnilo :-).

S láskou Richard T.


* * *

Ahoj Bibiano,

moc děkuji za velmi „přínosný“ a milý víkend u nás v Pardubicích, přesně to jsem potřebovala, asi jsem si o to řekla :-). Zdravím a přeji ať se Ti ve všem daří a těším se na další shledání.

Gábina K.


* * *

Ahoj Bibi,

moc díky za info. Také se těším na kurz. Jak jsi asi zjistila, tak jedu s manželem. Už jsem se k Tobě na kurz chystala několikrát a konečně to časově vyšlo. Jinak nejsem tedy vůbec překvapena, že na seminář jsou skvělé ohlasy. Skvělá lektorka i zdroj :-). Čtu druhou knížku a moc mi to pomáhá i pomohlo. Měj se hezky.

Marcela V.


* * *

Ahoj Bibi,

také moc děkuji za kurz. Bylo to naprosto skvělé. Je mi moc dobře. Teď jsem proběhla nějaké texty, co máš na stránkách, a je mi krásně.

Marcela V.


* * *

Bibiano,

moc děkuji za seminář. I pro mně to bylo moc inspirující setkání a těším se na případná další.

Lenka B.


* * *

Ahoj Bibi,

také Tě zdravím v novém roce a děkuji za zprávu. Dnes mi to volala i Edita - na váš termín už mám bohužel akci tady, ale budu sledovat Tvoje nabídky a určitě mi to vyjde v jiném termínu. Možná se víkendu zúčastní moje sestra Jana – vřele jsem Tě doporučila :-).

Eva Š.


* * *

  (C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara