Celosvětová meditace s Orinem a DaBenem
pro Otevírání se novým příležitostem

Přijímejte nové a otevřete se zcela novým příležitostem pro svůj život.
Připojte se k nám a přijímejte vysílání od Orina a DaBena.
K meditaci se můžete připojit kdykoliv.

Děkujeme vám, že jste se k nám připojili k celosvětové meditaci s Orinem a DaBenem, která proběhla dne 18. dubna 2021 18:00 – 18:30 CET.

Sanaya: Vaše zážitky s touto meditací budou pro vás jedinečné, nicméně vás možná potěší, když vám dáme vědět, že skupinové světlo se stalo tak silným, tak krásným, harmonickým a tak koherentím, že dosáhlo velmi vysoko a bylo viditelné v říších světla Osvícených Bytostí, které lidstvo vedou.

Naše kolektivní volání, jenž bylo známkou toho, že jsme připraveni na nové příležitosti, bylo vyslyšeno a tyto Bytosti na něj odpověděly. Tyto velmi rozvinuté Bytosti Světla uvolnily velké množství světla a energie, které jsou teď k dispozici každému z nás, kdo se během následujících týdnů a měsíců připojí k meditaci a napojí se na toto vysílání.

Orin a DaBen jsou si vědomi každého z vás, kdo se k meditaci připojil či připojí. Pokud toto sdělení čtete po této události, nebo pokud byste chtěli nadále přijímat toto vysílání, můžete se stále připojit i nyní, neboť tyto vnitřní meditace přesahují čas a prostor.

Orin a DaBen pro každého z vás, kdo zažíváte transformaci vědomí, udržovali prostor, aby umocnili vaši schopnost vytvořit si a najít nové příležitosti.

Každý z vás, kdo se připojí k těmto celosvětovým meditacím, může nejdříve použít tuto energii, jež přijímá, k transformaci svého života. Když se otevíráte vyššímu světlu, zpřístupňujete ho také každému, kdo je k němu vnímavý. Můžete být zdrojem světla pro všechny lidi ve svém okolí a pro veškerý život.

Děkujeme, že se k nám připojujete!

Když žijete ve větším světle a vyzařujete světlo k druhým,
můžete pomoci realizovat lepší budoucnost.

Sdělení od Sanayi a Duaneho k otevírání se novým příležitostem:

Mnoho věcí se změnilo a stále se mění a v těchto změnách se skrývají velké příležitosti.

V těchto nových energiích a vnějších okolnostech, v nichž se nacházíme, se můžeme jako skupina otevřít vyššímu světlu a soustředit se na vytváření a vítání příležitostí, které leží všude kolem nás. Ve spojování se s druhým spočívá obrovská síla vytvořit posun ve vědomí pro všechny zúčastněné.

Můžete žít na vyšší úrovni existence.

Minulý rok 2020-2021 přinesl mnoho změn a tyto změny se dotkly života každého. Staré způsoby bytí a života ve světe byly otřeseny. Možná jste se hodně poučili o tom, co je pro vás z pohledu většího plánu opravdu hodnotné a důležité a co důležité není. Byl to čas, kdy jsme opouštěli zastaralá přesvědčení a nechávali přicházet nové myšlenky a pohledy na život, naše přátele a milované a na svět obecně.

Brána do vyššího světla se teď více zeširoka otevírá.
Můžete tak právě teď žít ve větším světle.

Události minulého roku vás posunuly z jedné úrovně vědomí na další, a to vyšší, s více rozšířeným pohledem. Každý den jste dělali nová rozhodnutí a potýkali jste se s měnícími se okolnostmi. Možná jste se stáhli z uspěchaného světa, ve kterém jste žili, změnili své zaběhané zvyklosti a měli čas na to, abyste se ponořili do svého nitra a prozkoumali svůj život. Na základě této zkušenosti teď možná máte větší povědomí o tom, kdo jste, jak chcete žít svůj život a jaké vztahy s druhými chcete mít.

Jak zažíváte vyšší úroveň vědomí, ty situace, které byly vytvořeny z nižšího stavu vědomí, začnou opouštět váš život.

Je důležité, abyste nechali odejít všechno, co vytváří konflikt a bolest. Možná zjistíte, že se posouváte do vyššího pole uvědomování si a že ty věci, které vás nějakým způsobem dříve obtěžovaly, už nadále nedokážete tolerovat a potřebujete je změnit. Není to však známka toho, že byste udělali krok zpět, ale toho, že rostete a měníte se. Máte teď vědomí k tomu, abyste změnili tyto nechtěné situace a okolnosti k lepšímu.

Můžete přivítat změnu a dívat se na ni jako na začátek cesty pro nové příležitosti, které dříve neexistovaly. Všechno, co se mění, v sobě skýtá něco nového, něco úžasného, co se chce ve vašem životě odhalit a rozkvést. Tato změna váš život zlepší a přinese do něj více plynutí.

Položte si otázku: “Jaké příležitosti se mi nabízejí právě teď v tomto okamžiku?“

Pokaždé, když zjistíte, že kladete odpor změně, řekněte si například: “Vítám změnu. Tato změna otevírá nové možnosti a příležitosti pro můj život.” Pak si položte otázku: „Jaká příležitost se mi nabízí právě teď v tomto okamžiku?“ Položte si uvedenou otázku sami sobě právě teď a nechte přijít odpověď, a to buď teď hned nebo později.

Každá změna otevře nějakou příležitost, která neexistovala, dokud jste nedosáhli úrovně vědomí, která vám ji umožnila rozpoznat.

Pokud se potýkáte s příliš mnoha změnami najednou, zeptejte se sami sebe, které potřebují být zvládnuty právě teď. Zpomalte všechny změny tím, že si určíte jejich prioritu a budete se vypořádávat s jednou změnou po druhé.

Vaše duše miluje změnu a růst.

Osobnost chce, aby vše zůstalo stejné, nezměněné, pohodlné a známé. Vaše duše miluje změnu, přičemž ví, že změna podporuje vývoj a růst. Přijímáte-li nové a pracujete-li se svou duší, dovolujete si tak žít na vyšší rovině existence, kde se věci dějí lehčeji a zázračněji.

Jak přijímáte nové, pomáhá vám to zůstat soustředěnými a vyrovnanými uprostřed změn. Když udržujete tento prostor, pomáháte také druhým cítit se více vyrovnanými a optimistickými ohledně budoucnosti.

Písemné meditace: Zde najdete meditaci pro spojení se s Velkými Bytostmi a přivolání jejich světla a léčení.
Dále najdete také odkaz na písemnou meditaci, pomocí které můžete zvýšit své vnitřní světlo a vyzařovat ho v tédo době. Meditace pro zvýšení svého vnitřního světla.



<= ZPĚT



(C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara