Vážení přátelé,

vítejte na stránkách Agentury Samsara!

Jmenuji se Bibiana Voroňáková. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, nicméně od svých 16ti let se hluboce zajímám o osobní rozvoj a alternativní metody léčení. Na mé cestě mne nejvíce ovlivnily knihy spisovatelů Louise Hay, Shakti Gawain, Johna Graye, N. D. Walsche, Barbary Brennan a Sanayi Roman.

V roce 2001 jsem zažila intenzivní duchovní zážitek, který mne blíže přivedl k touze vzdělávat se v této oblasti a věnovat se svému životními poslání. Odešla jsem ze zaměstnání na plný úvazek a absolvovala jsem množství seminářů různých metod: Kineziologie One Brain, Bachovy esence, Numerologie, Tarot, Aura-Soma, Aromaterapie, Reiki, léčební podle Barbary Brennan, Pránické léčení, Rodinné konstelace a další.

Na své cestě jsem měla příležitost setkat se s moha zajímavými lidmi a lektory a později jsem začala semináře také i sama organizovat. V roce 2004 jsem organizovala přednášku a seminář se světoznámým spisovatelem Nealem D. Walschem autorem bestselleru Hovory s Bohem, v roce 2005 – 2006 to byly semináře o energetickém léčení s lektorkami ze školy Barbara Brennan School of Healing a v letech 2014 – 2015 kurzy Pránického léčení.

Zájem o osobní růst a alternativní léčebné metody se postupně spojil s mým dalším zájmem a tím je angličtina. Během studia metody Kineziologie One Brain jsem dlouhodobě spolupracovala se společností organizující kurzy této metody v ČR, a to na překladech skript a tlumočení na seminářích.

Všechny tyto cesty mne postupně dovedly k poznání, že nejbližší ze všech spisovatelů a metod osobního rozvoje jsou mi knihy Sanayi Roman a moudrost jejího duchovního průvodce Orina. Srozumitelné, laskavé a jednoduché informace, které zapadají do mého současného poznání a zároveň ho jedinečným způsobem obohacují a rozšiřují.

Od roku 2013 vedu kurzy s meditacemi Sanayi Roman. Tyto světelné meditace jsou pro mne osobně jedním z nejúčinnějších nástrojů, jak změnit svůj život. Je pro mne radostí překládat z angličtiny materiály a články ke kurzům i tlumočit na semináři tyto meditace, a také se setkávat se stejně smýšlejícími lidmi. Na seminářích využívám své dlouholeté osobní zkušenosti s prací Sanayi Roman a také poznání, které jsem na své cestě získala. Mým záměrem je inspirovat, sdílet myšlenky, informace, vhledy, nasměrovat, ukázat cestu či nový pozitivní náhled.

Těším se na setkání na některém ze seminářů!

Bibiana Voroňáková


  (C) Bibiana Voroňáková - Agentura Samsara